آرا هنر فاخر ایرانی

هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

هدایای تبلیغاتی ارزان

:به اشتراک بگذارید

از موضوعات مهم در تهیه هدایای تبلیغاتی مسئله مالی و قیمت است. فارغ از این که شما تلاش می‌کنید کالا یا خدماتی دریافت کنید به قیمت آن نیز توجه می‌کنید. همچنین قیمت‌های پیشنهاد شده، توسط شما مورد مقایسه قرار می‌گیرد. پس از مقایسه با سایر رقبا و سایر قیمت های پیشنهادی وارد مرحله تصمیم گیری خواهید شد. حال به بررسی فاکتورهای مهم در تهیه هدایای تبلیغاتی ارزان می‌پردازیم.

در کنار قیمت، فاکتور دیگری وجود دارد که اهمیت بسیار زیادی برای انتخاب و تصمیم‌گیری دارد. این معیار مهم کیفیت کالا یا خدمات دریافتی است. محصول الف و ب را در نظر بگیرید. قیمت هر دو محصول برابر است. اما در عین حال درجه کیفی محصول الف بالاتر است. مطمئنا هر فردی محصول الف را انتخاب خواهد کرد. این یعنی اهمیت کیفیت هم ارز قیمت می‌باشد. این دو معیار به نوعی مکمل هم شمرده می‌شوند. در واقع در انتخاب هدیه مناسب دو راه و یا ترکیبی از این دو وجود دارد. هزینه و تمایز؛ و یا ترکیب این دو.

برای تبیین بهتر این دو فاکتور مفهوم بهینه سازی بیان می‌شود. اگر بخواهیم تعریف ساده و نسبتا عامیانه‌ای از بهینه سازی ارائه کنیم می‌توانیم بگوییم با کمترین هزینه بهترین کالا یا خدمات را دریافت کنیم. پارامتر های مختلفی در بهینه سازی تاثیر گذارند که بیان آنها در ذیل این مقاله نخواهد گنجید.

تا اینجا با مفاهیم قیمت و کیفیت آشنا شدیم. حال قصد داریم پیرامون هدایای تبلیغاتی ارزان بیشتر توضیح دهیم. هدایای تبلیغاتی ارزان از نوع هدایای تبلیغاتی و هدایای سازمانی بوده که در مقالات دیگر به تفصیل درباره آنها سخن گفته‌ایم. اما همانطورکه پیشتر به میان آمد مسئله ارزان بودن این قیمت این هدایا به عنوان فاکتوری مهم پیش روی ماست.

هدایای تبلیغاتی ارزان

اگر شما قصد خرید هدایای تبلیغاتی برای سازمان یا مجموعه خود را دارید احتمالا قیمت برای شما اهمیت بالایی دارد. شما متمایلید هدیه‌ای بگیرید که با کمترین قیمت بالاترین کیفیت را دارد. این کیفیت را می‌توان درجه کیفی، جذابیت، کاربرد و یا هرچیزی درنظر گرفت که برای شما اهمیت دارد.

نکته مهم در اینجا مفهوم ارزان بودن است. ممکن است فکر کنید چون قیمت یک کالا متغیری کمّی است پس ارزان بودن هم مفهومی کمی دارد. باید بدانید ارزان بودن در اینجا کاملا کیفی در نظر گرفته می‌شود.

این مفهوم به بازه قیمتی که شما برای خرید در نظرگرفته‌اید ارتباط دارد. اگر بازه‌ی قیمت مد نظر شما بین صد تا دویست هزار تومان باشد، کالای دویست هزار تومانی برای شما گران قیمت و کالای صد هزار تومانی ارزان محسوب می‌شود.

همچنین مسئله دیگری که باید در نظر بگیرید قیمت یک کالا با توجه به کیفیت آن است. یک کالا را در نظر بگیرید که مجموعه های الف و ب هر دو همان را ارائه می‌دهند. قیمت پیشنهادی مجموعه ب پنجاه درصد بیشتر از قیمت پیشنهادی مجموعه الف است. در این حالت به کالای ارائه شده توسط مجموعه الف ارزان می‌گوییم. این ارزان بودن خود فارغ از قیمت های پیشنهادی هر دو مجموعه می‌باشد. و به خود کالا مربوط می‌باشد.

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان در مجموعه آرا

حال شما به درک بهتری از هدایای تبلیغاتی ارزان رسیده‌اید. همچنین ارتباط بین دو مفهوم قیمت و کیفیت و تمایز را به خوبی متوجه شده‌اید. می‌دانید ارزان بودن لزوما به معنی قیمت پایین داشتن نیست و عوامل دیگری نیز در آن دخیل است. همچنین با درک مفهوم بهینه سازی می‌توانید آن را برای خرید هدایای تبلیغاتی به کار ببرید.

به این جمله توجه کنید: (( آرا، ارائه دهنده‌ی هدایای تبلیغاتی با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی. ))

جمله کوتاه بالا شرح و تفصیل فراوانی دارد. قیمت پایین در بین رقبا؛ بهترین کیفیت در بین رقبا. این دو عبارت اولین برداشتی است که از جمله بالا داریم.

با توجه به اینکه مجموعه آرا محصولات خود را به طور مستقیم از تولیدکنندگان و هنرمندان تهیه می‌کند، قیمت محصولات خود را به حداقل رسانده است. همچنین نام هنرمندان و تولیدکنندگان شناخته شده‌ی این محصولات بیانگر کیفیت بالای این محصولات است.

حال اگر قصد تهیه هدایای تبلیغاتی دارید، مطمئن باشید در آرا بهترین کیفیت را با نازل‌ترین قیمت دریافت می‌کنید.

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *