تماس با ما | صنایع دستی و بسته بندی | هدایای تبلیغاتی | آراهنر

شرکت آرا با هدف حمایت از کالای ایرانی و عرضه متفاوت هدایای نفیس دست ساز ایران ،محصولات صنایع دستی شهرهای مختلف در قالب جدید و بسته بندی هایی فاخر ارائه میدهد.
در طراحی این محصولات سعی شده تا فرهنگ و هنر دیرین و فاخر ایرانیان در ارائه‌ای نفیس لحاظ شود. تلاش ما در حوزه تولید هدایا و محصولات فرهنگی- هنری، عرضه بسته‌هایی با ایده‌هایی خلاق و متفاوت، حمایت از تولیدات داخلی و گشودن افقی تازه در بازار هدایایی تبلیغاتی بوده است.محصولات تولید شده در این مجموعه، علاوه بر بسته بندی‌های فاخر، دارای شناسنامه‌ای دو زبانه در خصوص مراحل تولید هر محصول است.
مجموعه محصولات آرا را می‌توانید در چهار بخش متفاوت طبقه بندی کرد:

بخش اول با عنوان “هنر دست مردمان ایران زمین” نامگذاری شده است. در این بخش تک محصولات شهرها و روستاهای مختلف ایران زمین طبقه بندی شده‌اند.

بخش دوم، با عنوان بسته‌های VIP نامگذاری شده است.در این بخش ترکیب‌هایی از صنایع دستی شهرهای مختلف در یک بسته، به عنوان یک محصول مجزا تولید می‌شوند. محصولات این بخش بر اساس نیاز، سلیقه و میزان هزینه هر مجموعه انتخاب می‌شوند.

بخش سوم، با عنوان بسته‌های ویژه نامگذاری شده است. در این بخش محصولاتی ایده محور و بنا بر شاخصه‌های فرهنگ و هنر ایرانی تولید شده‌اند. آرا، علاوه بر محصولات تولید شده در این بخش، این توانایی را دارد که ایده‌های مجموعه‌های مختلف را در حوزه هدایای سازمانی به بهترین نحو، اجرایی کند.
بخش چهارم، با عنوان سوغات شهرها، نامگذاری شده است. در این بخش تمامی محصولات خوراکی شهرهای مختلف در قالب بسته بندی‌های جدید و البته با محوریت تولیدات دست هنرمندان، بسته بندی شده‌اند.

نشانی: تهران خیابان سمیه،خیابان پورموسی،کوچه سپید،پلاک۱۴

شماره تماس:

۰۲۱-۸۸۹۰۳۷۶۲

۰۲۱-۸۸۹۴۷۸۰۸

۰۲۱-۸۸۹۰۳۷۵۱

 

فرم تماس با مدیریت: 

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما