آرا هنر فاخر ایرانی

هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

چهار شاخصه هدیه روز پزشک

:به اشتراک بگذارید

جای تعجب نیست هدایای تبلیغاتی برای مشتریان بسیار محبوب هستند. هدایای تبلیغاتی یک صنعت 2.2 میلیارد دلاری را تشکیل می‌دهند که شامل بخش‌های مختلف و متنوعی می‌شوند.

شرکت‌های تولید کننده هدیه روز پزشک، قدرت آن را دارند که با نشان دادن این مساله که شما به مشتریانتان فکر می‌کنید، رضایت و نظر آنها را جلب کنند. با انجام دادن این مهم به درستی، آنها همچنین می‌توانند به گونه‌ای عمل کنند که کسب و کار شما بیشتر در خاطره‌ها و اذهان باقی بماند. شرکت‌های تولید‌کننده هدایای تبلیغاتی روز پزشک می‌توانند اهداف برند شما را در قالب هدایای تبلیغاتی خلاقانه خود پوشش دهند و آن را در معرض شناخت و نمایش بگذارند.

برای همه ما بارها پیش آمده است که هدایای تبلیغاتی که نظر و رضایت ما را جلب کرده‌اند را برای مدت سال‌های طولانی پیش خود نگه داشته‌ایم و از آنها مراقبت کرده‌ایم چرا که این هدایا دارای فاکتورهای مهم و جذابی بودند که توانسته اند در ذهن و یاد ما باقی بمانند.

حقیقت این است که هدایای تبلیغاتی که به درستی می‌توانند در فرآیند کسب و کار شما تاثیرگذار باشند، هدایایی هستند که فراتر از استانداردهای هدایای تبلیغاتی موجود در بازار هستند. ارائه هدایای تبلیغاتی روز پزشک به مشتریان با این هدف که شما و یا نهادِ شما را به خاطر بسپارند می‌تواند دارای نشانه‌های مهمی باشد. زمانی که کار به توسعه ایده‌ها در زمینه هدایای تبلیغاتی می‌رسد باید 4 نکته را مدنظر داشت.

نخست: ایجاد یک محصول یونیک

دوم: آن را در یک پاکت یا جعبه ضخیم بگذارید

مردم از باز کردن یک بسته بندی جذاب به ذوق می‌آیند. زمانی که آنها یک جعبه و یا یک بسته می‌بینند شروع به حدس زدن درباره محتویات آن می‌کنند. در واقع یکی از فاکتورهای سوپرایز کردن بسته‌بندی و جعبه است چرا که افراد قادر به حدس زدن آنچه درون آن است، نیستند. همچنین افراد زمانی که یک بسته و یا جعبه دریافت می‌کنند در مقایسه با دریافت یک ایمیل یا نامه هیجان‌زده‌تر می‌شوند، هدف از انجام این کار ایجاد حس پیش‌بینی و حدس زدن در افراد در زمان دریافت هدیه است.

سوم: گیرنده باید با هدیه ارتباط برقرار کند

هیچ‌گاه به مشتریان خود به عنوان هدیه تبلیغاتی، کتاب هدیه ندهید. هیچ‌کس با کتاب مخالف نیست اما آنها برای موقعیت مناسب خود، خوب هستند. اما زمانی که شما به مشتریان خود هدایایی ارائه می‌دهید که آنها می‌توانند آنها را لمس و استفاده کنند، بهتر در حافظه آنها ثبت می‌شود. هدایای خود را جذاب کنید، تا جایی که دریافت کنندگان خواستار لمس آن شوند و با هدیه ارتباط برقرار کنند.بنابراین سعی کنید محصولاتی را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید که برای دریافت کنندگان هیجان انگیز باشند و در خاطر آنها نیز ثبت شوند. به همین منظور لازم است در انتخاب و تولید این هدایا خلاقیت لازم را به خرج دهید.

هدیه روز پزشک می‌تواند مرتبط با این شغل باشد. اینکه بتوانیم داستانی را در هدیه تبلیغاتی خود بگنجانیم که معنای این شغل را به ذهن متبادر می‌کند احتمال اقدام بسیار هیجان‌انگیزی خواهد بود. اغلب هدایای تبلیغاتی یادآور کسب و کار شما هستند. هدیه تبلیغاتی مناسب، در واقع خود کسب و کار یا چیزی در ارتباط با آن مانند محصول و یا سرویس و یا سودی که از آن برده‌اید را به ذهن متبادر می‌کند و این یکی از فاکتورهای مهم مربوط به هدیه روز پزشک می‌تواند باشد.

چهارم: هدایای تبلیغاتی را مناسب‌سازی کنید

بنابراین هدیه روز پزشک باید دارای 4 فاکتور مناسب سازی، یونیک بودن، برقراری ارتباط با دریافت‌کنندگان هدایا و همچنین بسته بندی آن باشند که بتوانند تاثیرگذاری لازم و مناسب را در ذهن افراد به همراه داشته باشد، امری که در کنار جایگاه پزشکان و یاداوری اهمیت شغل و حرفه آن‌ها می‌تواند از اهمیت قابل توجهی برخوردار باشد.

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *