آرا هنر فاخر ایرانی

هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

چند فکت جالب در مورد هدایای تبلیغاتی

:به اشتراک بگذارید

اولین نوع هدایای تبلیغاتی توسط جورج واشنگتن در سال 1789 مورد استفاده قرار گرفت. واشنگتن دکمه های یادبودی را برای حمایت از مبارزات انتخاباتی خود ساخته بود. خوشبختانه این ترفند برای او جواب داد و او برنده شد.

تصویری از دکمه یادبود جورج واشنگتن در کمپین ریاست جمهوری

اولین شرکتی که اقدام به تولید مواد تبلیغاتی کرد ، در سال 1886 درهای خود را باز کرد. یک فعال عرصه روزنامه در اوهایو با یک صاحب فروشگاه کفش محلی همکاری کرد. وی بگ‌هایی را برای فروشگاه کفش چاپ می کرد. سپس این بگ‌ها با هر خرید کفش تحویل داده شدند.

از هر 10 نفر 8 نفر از دریافت محصولات تبلیغاتی لذت می برند. در حقیقت ، بسیاری اعتراف می کنند که مایل هستند این موارد را بیشتر دریافت کنند. بدست آوردن این دست از محصولات جدید ، مخصوصاً وقتی که عملی و رایگان باشد ، جالب است.

آمارهایی از تاثیر هدایای تبلیغاتی

هشت از 10 مشتری حداقل یک کالای تبلیغی دارند. تمام قلم ها ، بطری های آب ، تی شرت ها، کیسه های قابل استفاده مجدد و غیره را که هر روز مورد استفاده قرار می گیرد را تصور کنید. تنها یک مورد واحد می تواند مارک شما را در مقابل صدها یا هزاران نفر قرار دهد

بگ‌ها بیشترین تصور را از محصولات محصولات مارک‌دار ایجاد می کنند. مشتری ها بگ‌ها را دوست دارند زیرا کاربردی و قابل استفاده مجدد است. مشاغل آنها را دوست دارند زیرا مقرون به صرفه بوده و دستیابی به آنها آسان است. در مرتبه دوم نوشت‌افزارها است

بگ‌ها بیشترین توجه را از محصولات محصولات مارک دار ایجاد می کنند. مشتری ها این دست از محصولات را دوست دارند زیرا کاربردی و قابل استفاده مجدد است. کسب وکارها هم آنها را دوست دارند زیرا مقرون به صرفه بوده و دستیابی به آنها آسان است. در رتبه دوم نوشت افزارها است.

محصولات تبلیغاتی در بعضی از صنایع نسبت به سایرین محبوبیت بیشتری دارند. پنج خریدار برتر کالاهای تبلیغاتی در صنایع آموزشی ، مالی ، درمانی ، غیرانتفاعی و ساختمانی هستند

هدایای تبلیغاتی

مصرف کنندگان اغلب محصولاتی را که استفاده نمی کنند ، را به یکدیگر می‌دهند. این خبر بسیار خوبی است ، زیرا سرمایه گذاری شما در عرصه هدایای تبلیغاتی در مقایسه با سایر فرم های تبلیغاتی که به سادگی از بین می روند ، به دست درستی می رسد.

اضافه کردن یک هدیه تبلیغاتی به ترکیب رسانه‌های تبلیغی شما می تواند 44٪ اثر آن را افزایش دهد. داشتن یک مورد مناسب و ملموس تبلیغاتی باعث فراخوانی محصول ، شناخت برند و پیوندهای وفاداری قوی تر می شود. این مواد سایر اقدامات بازاریابی شما را تقویت می کنند

افراد به طور متوسط 6.6 ماه هدایای تبلیغاتی را نگه می دارند. اگر آنها به طور مرتب از این محصول استفاده می کنند ، تصور کنید که در این مدت شش ماه چند نفر نام تجاری شما را می بینند!

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *