آرا هنر فاخر ایرانی

هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

پیشنهادهای ویژه هدایای ماه رمضان

:به اشتراک بگذارید

یکی از سنت های مرسوم ماه مبارک رمضان همین مهمانی‌های وقت افطار است که حس شیرین طاعت و عبادت را دو چندان می‌کند.

اصلا ماه رمضان است و سفره‌های افطاری‌اش. سنتی که هم توصیه دین است و هم رسم مهمان‌نوازی ایرانی. این بساط میزبانی و مهمانی چند سالی است که از فضای خانوادگی خارج شده و رنگ و بوی سازمانی به خود گرفته است.

با توجه به اینکه بخش مهمی از زندگی هر فرد شغل اوست و زمانی زیادی از افراد در محل کارشان گذرانده میشود، مراسمات افطاری و دورهمی ها به فضای سازمان ها و ارگان های مختلف نیز گسترش پیدا کرده است.

شرکت‌ها و سازمان‌ها برای تقویت هویت شغلی کارکنان خود، پذیرای خانواده کارکنان می‌شوند و یا سازمان‌ها برای تقویت روابط کاری این شب‌های پر مهر را بهانه می‌کنند و مشتریان و افراد موثر در کسب و کار خود را برای گپ و گفت بیشتر به سفره افطاری مهمان می‌کنند. و طبیعی است که چنین مهمانی‌‌هایی به رد و بدل کردن هدایایی ختم می‌شوند.

هدیه ماه رمضان در واقع نمودی است از ارزش داشتن دوستان، مشتریان، شریکان تجاری و سایر کسانی که در شب‌های ماه مبارک مهمان شما هستند.

هدایای ماه رمضان

مجموعه آرا، پیشگام در تهیه هدایای تبلیغاتی ، مفتخر است که به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، بسته هایی با محوریت این ماه آماده کرده که قابل ارائه به عنوان هدایای سازمانی، مدیریتی و هدایای ماه رمضان می باشد.

این بسته ها با محتویات صنایع دستی ایرانی و خوراکی های طبیعی مختلف به همراه طراحی و بسته بندی زیبا چشم نوازی دو چندان پیدا می کند.

یکی از بسته های ویژه بسته ستا است که با محوریت فریضه نماز طراحی شده است. این بسته شامل تسبیح، جانماز ترمه، یک جلد قرآن مجید، گل محمدی درون یک بقچه ترمه و مشک می‌باشد.

از دیگر بسته های مرتبط با ماه مبارک رمضان بسته مبشر است که شامل یک جلد قرآن مجید، یک رحل، گل محمدی و نشانگر قرآن می باشد.

بسته متناسب دیگر این ماه، بسته پرتا است که شامل یک اسانس سوز سفالی، شمع وارمر و ماده خوشبو کننده گیشته است.

بسته باریا هم پیشنهاد ویژه‌ای است. خرمای زاهدی درجه یک در حصیر بافی زاهدان. این بسته با محتویات خوراکی میتواند همراه سفره افطار شما باشد.

سایر پیشنهادهای ما را در سایت دنبال کنید.

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *