آرا هنر فاخر ایرانی

هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

پک هدایای نوروزی

:به اشتراک بگذارید

در این مقاله قصد داریم پیرامون هدایای نوروزی و همچنین پک هدایای نوروزی بیشتر سخن بگوییم. ابتدا توضیحات مختصری پیرامون جشن نوروز داده و سپس به بررسی هدایای تبلیغاتی مورد استفاده در نوروز خواهیم پرداخت.

نوروز، جشن کهن ایرانی

نوروز از مراسمات و آیین‌های مهم برای مردم ایران و برخی دیگر از کشورها است. این آیین را می‌توان بزرگ‌ترین جشن ایرانیان دانست. چرا که مراسم نوروز متشکل از 13 روز است. هرساله شروع سال جدید در ایران همراه با شادی و نشاط زیادی است. با زنده شدن طبیعت و فرارسیدن بهار این شادی فزون‌تر نیز می‌شود. همه مردم با فراهم سازی زمینه‌های مختلف زندگی، آماده رسیدن بهار می‌شوند.

خانه‌ها رفت و روب می‌شوند و غبار یکساله از آن‌ها زوده می‌شود. مردم به تکاپوی خرید محصولات مورد نیاز برای سال جدید می‌شوند. گویی دمی تازه بر پیکر زندگانی افراد دمیده می‌شود. این شادی برای کودکان جلوه‌های خاص خود را دارد. خرید کفش و لباس نو، دید و بازدید اقوام و آشنایان و شیرینی عیدی گرفتن که برای هر کودکی خوشایند است.

از طرفی آمادگی مردم برای میزبانی آشنایان خود بسیار دلنشین است. بوی خوش سبزی پلو و ماهی که در شب عید پخته می‌شود. سفره هفت سین که از نمادهای اصلی این جشن کهن می‌باشد. همه این موارد ما را بر این می‌دارد که با تمام وجود آماده فرا رسیدن نوروز باشیم.

هدف ما اما از نوشتن این مقاله بررسی عیدی‌ها و هدایای نوروزی است که به عنوان قدردانی و تشکر از افراد آماده و ارائه می‌شود. در ادامه به بررسی بیشتر این هدایا و علی الخصوص انواع پک هدایای نوروزی می‌پردازیم.

هدایای نوروزی

یکی از کارهایی که ارگان‌ها و سازمان‌ها با فرا رسیدن نوروز انجام می‌دهند، ارائه هدایای نوروزی است. این هدایا که امروزه مرسوم شده در واقع نوعی عیدی می‌باشد. عیدی‌ای که مجموعه‌ها به اعضای خود و یا مشتریان خود ارائه می‌دهند.

این هدایا می‌توانند کارت‌های هدیه، محصولات کاربردی و یا پک هدایای نوروزی هستند. اینکه هر مجموعه چه هدیه‌ای ارائه دهد به تصمیمات مدیران آن بستگی دارد. مدیران با تفکر و مشورت هدایایی را انتخاب می‌کنند که بتواند مایه خشنودی اعضای مجموعه خود شوند.

گاهی مجموعه‌ها هدیه‌ای ارائه می‌کنند که متشکل از چند محصول باشد. برای مثال درون یک بسته، یک گلدان، یک سفره قلمکار و همچنین یک کیسه ترمه حاوی آجیل عید قرار می‌دهند. به این نوع هدیه، پک هدایای نوروزی می‌گویند.

پک هدایای نوروزی

پک هدایای نوروزی

همانطور که گفتیم، پک هدایای نوروزی یک بسته بندی است که حاوی چند محصول مختلف باشد. گاهی شما قصد دارید هدیه‌ای ارائه کنید. از طرفی چند محصول مد نظر دارید که همه‌ی آن‌ها مورد نیاز یا مورد پسند مخاطب شما است. در این صورت شما می‌توانید به جای هدیه ای تک، یک پک هدیه ارائه کنید. از طرفی پک هدیه جذابیت بیشتری نیز دارد که قطعاً موجب خوشنودی بیشتر مخاطب شما می‌گردد.

مزیت خوبی که پک هدایای نوروزی دارد این است که شما چند کالا را درون یک بسته بندی قرار می‌دهید. بر فرض شما به مناسبت عید نوروز می‌خواهید یک ست هدیه ارائه کنید که یک جفت گلدان میناکاری داشته باشد. همچنین قصد دارید در کنار آن یک جلد قرآن و یک مجموعه غزلیات حافظ بگذارید که میهمان سفره هفت سین آن‌ها باشد. در این صورت نیاز دارید از پک هدایای نوروزی استفاده کنید.

پک هدیه تبلیغاتی مزیت‌های دیگری نیز دارد که از حوصله این مقاله خارج است. فقط به یاد داشته باشید اگر قصد ارائه پک هدایای نوروزی دارید، بسته بندی شکیل و زیبایی بای آن در نظر بگیرید.

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *