هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

مزایا و کاربردهای پکیج تبلیغاتی

:به اشتراک بگذارید

پکیج تبلیغاتی در واقع خود از انواع هدایای تبلیغاتی می‌باشد. گاهاً به برخی از هدایای تبلیغاتی پکیج تبلیغاتی نیز گفته می‌شود. پکیج به معنی یک بسته است که شامل چند بخش مختلف می‌باشد. این بخش های مختلف محصولاتی است که در آن بسته بندی قرار می‌گیرند. مثلا شما تمایل دارید هدیه‌ای برای نوروز بدهید که شامل چند محصول مختلف باشد. از این رو نیاز دارید بسته ای تهیه کنید که زیبایی مد نظر شما را داشته باشد. از طرفی باید همه‌ی محصولات مد نظر شما در آن قرار گیرد.

مهم ترین نکته برای پکیج تبلیغاتی بسته بندی مناسب است. بسته بندی یک هدیه تاثیر به سزایی در جذابیت آن هدیه دارد. بسته بندی و طراحی آن خود یه هنر و تخصص است. بسته بندی هایی که برای پکیج های تبلیغاتی استفاده می‌شود انواع مختلفی دارد. این بسته ها می‌تواند از جنس چوب، پلاستیک، شیشه، چرم و یا کاغذ باشد. انتخاب نوع بسته بندی با محصولی که در آن قرار میگیرد ارتباط تنگاتنگی دارد.

پکیج تبلیغاتی

تفاوت پکیج تبلیغاتی با هدیه تبلیغاتی

همانطور که اشاره کردیم پکیج تبلیغاتی یک بسته خاص با چند محصول متفاوت است. این محصولات میتواند از یک خانواده بوده و یا کاملاً متفاوت از یکدیگر باشد. برای مثال اگر بخواهید یک ماگ و یا یک گلدان هدیه دهید نیازی به پکیج تبلیغاتی نخواهید داشت. علت این است که لیوان و یا گلدان هر کدام بسته بندی خاص خود را دارند. اما اگر بخواهید یک هدیه تهیه کنید که متشکل از یک لیوان، یک کتاب و یک قلمدان باشد نیاز به پکیج تبلیغاتی خواهید داشت.

مزایای استفاده ازین نوع پکیج

با استفاده از پکیج‌های تبلیغاتی شما در وحله اول می‌توانید چند محصول مختلف را در یک پک بسته بندی کنید. همچنین جذابیت استفاده از یک بسته بندی خاص که خود شما آن را انتخاب کرده‌اید بسیار بیشتر از بسته بندی خواهد بود که کارخانه تولید کننده آن محصول آن را برای شما آماده کرده است. در واقع با استفاده از پکیج‌های تبلیغاتی شما یک هدیه شخصی سازی شده برای خود خواهید داشت.

پکیج تبلیغاتی

کاربرد پکیج های تبلیغاتی

این پکیج‌ها کاربردشان همانند هدایای تبلیغاتی عادی است. شما می‌توانید به هر مناسبتی که مد نظر دارید به فرد یا گروهی از افراد هدیه دهید. اما به دلیل این که پکیج‌های تبلیغاتی شامل چند محصول مختلف است شما می‌توانیدچند هدف مختلف را از هدیه دادن دنبال کنید. یکی از آن اهداف قرار دادن دفترچه یا بروشوری که معرف مجموعه شماست در بسته بندی می‌باشد.

هدف بعدی نوع بسته بندی است که شما آن را انتخاب می‌کنید. طرح‌های به کار برده شده روی بسته بندی تاثیر به سزایی در زیبایی آن بسته دارد. برای مثال یک گلدان زیبای میناکاری را در نظر بگیرید. اگر این گلدان را در یک بسته بندی چرمی بدون طرح قرار دهید احتمالاً هیچ تناسبی بین آن‌ها نخواهید یافت. به همین دلیل نوع بسته بندی و طرح های روی آن تاثیر زیادی در زیبایی آن دارد.

مجموعه آرا مفتخر است که در حدود یک دهه تلاش مستمر در زمینه بسته بندی و طراحی هدایا و پکیج‌های تبلیغاتی گام برداشته است. پکیج های تولید شده توسط این مجموعه در عین تنوع بسیار زیاد، زیبایی چشم نواز خود را حفظ کرده اند. همچنین طرح های به کار برده شده در بسته بندی های تولید شده قرابت معنایی با محصولاتی که درون آن‌ها قرار می‌گیرند دارند. اگر قصد تهیه هدایای تبلیغاتی را دارید، آرا بهترین گزینه‌ای است که می‌توانید انتخاب کنید.

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *