آرا هنر فاخر ایرانی

هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

هدیه نوروزی ، هدیه‌ای به مناسبت شروع سال جدید

:به اشتراک بگذارید

امکان ندارد شما در ایران زنگی کنید و نوروز برایتان خالی از لطف و اهمیت باشد. حتی اقلیت‌های دینی که جشن‌هایی نظیر میلاد مسیح و سال نوی میلادی دارند نیز توجه ویژه‌ای به نوروز دارند. این جشن باستانی که نماد شروع سال نو می‌باشد، برای ما یاد آوری شیرینی سفره هفت سین، هدیه نوروزی و دید و بازدید است. در این مقاله قصد داریم تا اندکی پیرامون نوروز سخن گفته و سپس درباره هدیه تبلیغاتی و سازمانی مخصوص نوروز صحبت می‌کنیم.

نوروز و مراسم‌های مهم آن

هر سال نوروز حال و هوای خاص خود را دارد. نوروز است و خانه تکانی های قبل از آن. نوروز است و بازار و خرید و لباس نو. نوروز است و سبزه انداختن برای سفره هفت سین. نوروز است و بوی سبزی پلو و ماهی شب عید.

اینها تنها بخشی از زیبایی‌ها و شیرینی‌های نوروز است. همه‌ی این اتفاقات خوب باعث می‌شود نوروز هرسال رنگ و بود خاصی داشته باشد. نوروز زمانی برای تازه شدن روح و جسم است. خواه این تازگی بر پیکره انسان و جانداران باشد و یا بر تن طبیعت و سایر هستی.

هدیه نوروزی

از گذشته رسم بر این بوده که به شکرانه آمدن نوروز و نو شدن سال مردم به یکدیگر هدیه نوروزی دهند. البته بیشتر این هدیه را با نام عیدی می‌شناسیم. عیدی ممکن است اسکناسی باشد که بزرگترها لای قرآن می‌گذارند و به بقیه می‌دهند. همچنین می‌تواند هدیه‌ای باشد که اعضای خانواده به یکدیگر بدهند.

هدیه نوروزی

گفتیم که هدیه نوروزی جز لاینفک مراسمات نوروزی است. هدیه نوروزی کاربردهای فراوانی دارد. در واقع قصد ما از ارائه این مقاله نیز بررسی همین کاربردها و ویژگی‌ها است.

شغل هر فرد یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی او را تشکیل می‌دهد. مدت زمانی زیادی که مردم در محل کار می‌گذارنند گواه این مطلب است. حال اگر این بخش مهم از زندگی ما برایمان جذابیت نداشته باشد، زمان زیادی از عمر خود را هدر داده‌ایم.

این که محل کار ما برایمان آرامش بخش باشد در بسیاری از حالات ما تاثیر گذار است. علاو بر این که شرایط کاری بر روحیه ما تاثیر گذار است، می‌تواند تاثیر چشم گیری بر نتیجه تلاش‌های ما و بهره وری مان نیز داشته باشد.

مدیران هر مجموعه با اطلاع از این موضوع دائماً سعی دارند شرایط محیط کار را بهبود ببخشند. این کار باعث می‌شود تاثیر مستقیمی بر عملکرد اعضای مجموعه حاصل شود. یکی از این کارها هدیه دادن به اعضا به مناسبت‌های مختلف است. یکی از آن مراسمات نیز عید نوروز است که بیشتر مجموعه‌ها برای آن به تهیه هدایای تبلیغاتی و سازمانی می‌پردازند.

کندوج

مجموعه آرا و تهیه هدایای نوروزی

آرا ارائه دهنده زیباترین و با کیفیت ترین هدایای سازمانی و تبلیغاتی است. یکی از اهداف ما تولید و ارائه هدیه نوروزی مناسب برای سازمان‌ها و مجموعه‌ها است. ما در این راه از صنایع دستی زیبا و فاخر ایرانی بهره می‌بریم تا بتوانیم گامی کوچک در نشان دادن جلوه‌های بینظیر فرهنگ و هنر ایرانی برداشته باشیم. از طرفی با بسته بندی زیبا و متفاوت سعی داریم جلوه هدیه نوروزی شما را بیفزاییم. امیدواریم تا این محصولات زیبا که با سعی و تلاش و ایده پردازی تهیه شده مورد قبول شما واقع شود.

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *