آرا هنر فاخر ایرانی

هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

3 پیشنهاد هدایای مذهبی خلاقانه از مجموعه “آرا”

:به اشتراک بگذارید

در تقویم بسیاری از کشورها از جمله کشور ما ایران، مناسبت‌های و مراسم متعدد مذهبی به چشم می‌خورد؛ مناسبت‌هایی مثل اعیاد مذهبی فطر، قربان، غدیر و نیمه شعبان در ایران و مناسبت‌هایی مثل کریسمس در کشورهای غربی که فرصتی برای شادی و اتحاد را بین آحاد جامعه فراهم می‌آورد. هر کدام ازین اعیاد از حادثه‌ای روحانی در تاریخ سرچشمه می‌گیرند برای تجدید بینش و تقویت ریشه‌ها. در بسیاری ازین مناسبت‌ها به دلیل ماهیت اجتماعی‌ای که دارند گردهمایی و ارتباط جز لاینفک آن‌ها خواهد بود. از طرفی توصیه به بخشش و نذورات در منابع مذهبی به وفور به چشم میخورد. یکی از بهترین راه‌ها برای تقویت ارتباطات و نزدیک کردن قلوب استفاده از هدایای مذهبی است. استفاده از هدایای تبلیغاتی مذهبی نیز می‌توانند به بالا بردن ارتباط با مشتریان و ارتقای آن به سطح جدیدی از صمیمیت کمک بسیار مفید کند. در این مقاله قصد داریم چند مورد از هدایای مذهبی را به شما معرفی کنیم:

هدایای مذهبی پیشنهادی آرا

هدیه مذهبی ستا

در این بسته از هنر ترمه بافی در تولید سجاده و بقچه گل خشک شده و یک عدد تسبیح دانه بادام استفاده شده است.

در بسته ستا همچنین یک جلد قران مجید نفیس مزین به هنر چرم و یک شیشه‌ی عطر مشک نیز وجود دارد.

هدیه مذهبی ستا1

هدیه مذهبی ستا 2

 بسته «ستای 2» از یک استند چوبی تشکیل شده است که بنا بر انتخاب مشتری در برخی از آن‌ها از هنر خاتم‌کاری نیز استفاده می‌شود. در سمت چپ بسته، یک کتاب مذهبی مانند قرآن، نهج البلاغه یا صحیفه سجادیه قرار دارد. در بخش میانی استند چوبی بسته «ستای 2» محلی برای قرار دادن خودکار و دفترچه یادداشت و موبایل تعبیه شده و در دیگر بخش این بسته یک جانماز و تسبیح قرار دارد. جالب است بدانید جانماز داخل این بسته حاصل دسترنج زنان معین‌الدشت گلستان است و از پارچه و نخ گرفته تا دوخت و دوز آن مربوط به این منطقه می‌شود. پس می‌بینید که برای تولید این بسته از کارآفرینی زنان روستایی بهره گرفته‌ایم. نقشی که روی جانماز دوخته شده داستانی در دل خود جا داده که با تعمق در آن می‌توان داستان‌ها را کشف کرد. بسته«ستای 2» برای به جا آوردن نماز هر روز و البته یادداشت موارد مهم روزانه، در اختیار شما قرار داده شده است.

هدیه مذهبی ستا

این بسته کامل می‌تواند یک هدیه مذهبی ایده‌آل برای مواقعی باشد که دوست دارید برای دقایقی با خدای خود خلوت کنید.

هدیه مذهبی مبشر

مبشر عنوان بسته ای است مشتمل بر یک جلد قرآن نفیس، چوب الف، گل محمدی خشک شده در بقچه ترمه و رحل چوبی نقاشی شده با هنر دست برترین هنرمندان. این بسته با طراحی نقوش اسلامی، هدیه ای است با ارزش و مناسب برای مسلمانان.

هدیه مذهبی مبشر

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *