آرا هنر فاخر ایرانی

هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

:به اشتراک بگذارید

یکی از چالش هایی که سازمان ها و ارگان های مختلف با آن سو کار دارند تهیه هدایای تبلیغاتی خلاقانه است. در این مقاله به بررسی مفهوم خلاقیت می پردازیم که در تهدیه و ارائه هدایای تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت است.

خلاقیت به معنی آفرینندگی و آفرینشگری است. این ویژگی از اساسی ترین قابلیت های انسان های هوشمند است. همه‌ی دستاورد های علمی، هنری، ادبی، موسیقیایی و یا اختراعات و ابداعات بشری که جنبه نوآوری دارند مرهون این ویژگی اوست.

خلاقیت است که انسان را به ابداع و اختراع وا می‌دارد. این ویژگی همواره عامل پیشرفت آدمی در اعصار مختلف شناخته می‌شود.

یکی از مهم‌ترین صفات انسان خلاق خیال پردازی اوست. اگر با چنین فردی ارتباط نزدیک داشته باشید خواهید دید که فکر و خیال او همانند اسبی سرکش، افسار گسیخته که مهار آن در به اعماق غیر واقع ممکن نیست. افراد خلاق شیفته تازگی اند. این تازگی همانند پلی جامعه و جهان را به سوی تمدن سوق می‌دهد.

ویژگی های انسان خلاق

اولین ویژگی مهم هوش سرشاری است که از آن برخوردارند. هوش عامل گام برداشتن انسان در مسیر ایده است. هوش خود سه قسم مختلف دارد. انسان های خلاق هر سه قسم تربیتی، تحلیلی و کاربردی هوش را دارند. اما در تحلیل و کاربرد فوق‌العاده هستند.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه 1

فکر سیال دیگر ویژگی مهمی است که اجازه می‌دهد ایده های مختلف در ذهن آدمی جرقه بزند. فکر سیال یا جریان سیال ذهن به معنی توانایی ذهن در پرش های پی در پی به تصوارت مختلف است. برخی بر این باورند که ذهن به صورت ذاتی سیال است. حتی با این وجود کیفیت این ویژگی در افراد خلاق بارز تر است.

سومین ویژگی این افراد ابتکارشان است. ابتکار را می‌‌توان نوع خاصی از عمل تعریف کرد که فرد بدون رعایت دستور کار و قانون خاصی می‌تواند آفریننده یک شگفتی باشد. ابتکار به انسان اجازه می‌دهد در راستای اهداف خود کار های غیر مرسوم انجام دهد. همچنین در این راستا مسیر های غیر معمول طی کند.

چهارمین خصلت این افراد توانایی ریسک کردن و خطر پذیری است. ریسک پذیری به این معنی است که شما قصد دارید از یک مبدا به یک مقصد بروید. حال آنکه آن مسیر را تجربه نکرده‌اید و از خطرات احتمالی آن اطلاعی ندارید. انسان ها در بدو تولد ریسک پذیراند. رفته رفته و به مرور زمان این ویژگی کم رنگ می‌شود. ترس های مختلف و تجربیات تلخ انسان را از یک موجود ریسک پذیر به یک موجود محافظه کار تبدیل می‌کند. اگر شما به دنبال نوآوری هستید مجبورید که ریسک اتفاقات تلخ یا نتایج ناگوار و غیر معمول احتمالی را بپذیرید.

گاهی یک پیشینه تاریخی احتمالا تلخ می‌تواند علت برانگیختن حس خلاقیت در فرد باشد. فقدان های روحی و عاطفی می‌تواند فرد را وادار به ابداع یک اثر جایگزین کند. شاید شما نام هایی از یک نویسنده یا شاعر را شنیده باشید که در سوگ عزیزی یک اثر جاودان خلق کرده اند. این خلاقیت و ابداع نشانگر تاثیر این عامل است.

ششمین ویژگی یک فرد خلاق حس سیری ناپذیری او در کسب موفقیت است. ابداع یک وسیله یا روش خاص می‌تواند این حس انسان را تا حدی ارضا کند. اما تفاوتی که افراد خلاق با سایرین دارند این است که آن‌ها پس از کسب موفقیت در یک مسیر، مسیر جدیدی برای خود ابداع می‌کنند و در راستای آن تلاش می‌کنند.

خلاقیت در مجموعه آرا

تیم آرا در خصوص تهیه هدایای تبلیغاتی خلاقانه همواره پیشگام بوده است. تلاش های مستمر در ارائه خدمات و نوآوری در تهیه هدایای تبلیغاتی خلاقانه مشی این تیم بوده و خواهد بود.

این ابتکار در عمل و ایده پردازی آرا است که این مجموعه را از سایر رقبا تمیز داده و متفاوت می‌کند. اگر نیم نگاهی به ماحصل فعالیت‌های مجموعه آرا داشته باشید، خواهید دید که ایده پردازی در تولید هدایای تبلیغاتی خلاق جز لاینفک این مجموعه است.

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *