هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

با هدایای تبلیغاتی کسب و کارتان را رونق دهید!

:به اشتراک بگذارید

کسب و کارها برای بقای خود و سودآوری نیاز به جلب کنجکاوی و توجه مشتریان هستند تا بدین صورت همکاری خود را با آنان شکل دهند و به فروش بیشتر وسودآوری برسند. امروزه در دنیای تبلیغات مدیوم‌های متعددی برای رسیدن پیام برندها به مخاطبین وجود دارد و انتخاب مدیوم مناسب کاری بسیار سخت و نیازمند تفکر بسیار است. در این بین هدایای تبلیغاتی یکی از راه‌های جذاب و اثربخش و دارای اثرگذاری زیاد در کمپین‌های تبلیغاتی است. هدایای تبلیغاتی در فرم‌های مختلف می‌توانند به پیشروی مشتری شما در هر مرحله از پیشروی مشتری در قیف بازاریابی کمک کنند.

هدایای تبلیغاتی یکی از کانال‌هاییست که چندین سال است به صورت جدی مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته‌است. فواید بالا در کنار صرفه اقتصادی آن، این نوع محصولات را به یک کانال تبلیغاتی جذاب برای تبلیغات محصول و ایجاد ارتباط با مشتریان قرار داده است. برای مثال تحقیقات نشان داده میزان فروش محصولات با عرضه هدایای تبلیغاتی ۵۳% افزایش خواهد داشت یا اینکه ۸۹ درصد مصرف کنندگان هدیه تبلیغاتی که در دوسال گذشته دریافت کرده اند را به خاطر دارند بنابراین در قیاس با سایر کانال‌ها هدایای تبلیغاتی یکی از تاثیرگذارترین و ماندگارترین نوع تبلیغات هستند.

هدایای تبلیغاتی دامنه گسترده‌ای از هدایای نوروزی و سایر هدایای مناسبتی گرفته تا هدایای نمایشگاهی و مدیریتی دارند. از هدایای تبلیغاتی می‌توان برای فعالیت‌های افزایش آگاهی و همچنین اجرای پروژه‌های گورسلا مارکتینگ، معرفی محصول جدید، برنامه‌های خیریه، تقدیر از پرسنل، تقدیر از همکاری با شرکای سازمان استفاده نمود. هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیار مثبتی در ذهنیت مشتریان از برند دادرد و می‌توانند یادآوری نام برند را با حسی خوب و مثبت درآمیزند و ازین رابطه برای گسترش روابط تجاری استفاده نمایند.

رونق با هدایای تبلیغاتی

برای انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب ابتدا باید بدانید که قصد تاثیرگذاری در کدام نوع مشتری را دارید و به عبارتی مخاطب هدف را انتخاب کنید. ترسیم پرسونای مشتری و شناسایی علایق و دغدغه‌های بنیادی راه شمارا در شناخت او ودر نتیجه تاثیرگذاری بیشتر در او هموار می کند. تحقیقات مناسب می‌تواند شمارا در ترسیم پرسونای مخاطبانتان انتخاب می‌کند. استفاده از فرم‌ها و تجربیات واحد فروش و ارتباط با مشتری می‌تواند شما را در این کار یاری کند. بدین صورت می‌توانید هدیه‌ای کاملا مناسب نیاز و علایق او تهیه کنید و از طریق این نوع شخصی سازی تاثیر بیشتری بر او بگذارید.

پس از انتخاب نوع مخاطب هدف باید بدانید چگونه به او دسترسی پیدا می‌کنید. مثلا یک رویداد یا نمایشگاه می‌تواند مکان مناسبی برای این کار باشد. یا اینکه با استفاده از اطلاعات موجود در سیستم اطلاعاتیتان هدایا را برای او ارسال کنید و از طریق غافلگیری بر تاثیرگذاری آن بیفزایید.

سعی کنید تا حد ممکن هدایایی که انتخاب می‌کنید تا حد ممکن دارای ارزش بالایی از دید مخاطب باشد و هدایای متمایز و کاربردی انتخاب کنید تا شانس بیشتری برای در ذهن ماندن مشتری داشته باشد. توجه داشته باشدی که حتما نام برند، لوگو و اطلاعات تماستان را برروی هدایای تبلیغاتی چاپ کنید تا ارزش تبلیغاتی آن برای شرکت شما کم نشود البته توجه داشته باشید در آن به هیچ وجه افراط نکنید زیرا تاثیر مخربی در اثرگذاری مثبت هدایای تبلیغاتی شما خواهد داشت و از طرفی از کاربردی بودن آن می‌کاهد.

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *