هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

با هدیه روز پزشک از قهرمانان سلامت تقدیر کنیم

:به اشتراک بگذارید

پزشکان، حیات می‌بخشند و به واسطه مسئولیت مهمی که دارند همواره در صفِ نخستِ مقابله با بیماری‌های مختلف و بازگرداندن سلامتی به مردم قرار دارند.

تجلیل از پزشکان به عنوان کسانی که با مهارت و تخصص خود، همواره بشر را از رنج و محنت نجات می‌دهند یکی از برنامه‌های مهم فرهنگی تقویم هرکشوری را تشکیل می‌دهد.  بر همین اساس کشورهای مختلف در سراسر جهان، به واسطه یک رخداد، روز پزشک را در تقویم خود ثبت و به همین بهانه قهرمانان حفظ سلامت کشور را مورد تجلیل قرار می دهند.

روزی به مناسبت زادروز ابوعلی سینا

در ایران، اول شهریور ماه و همزمان با زادروز ابوعلی سینا به عنوان روز پزشک نام‌گذاری شده است، نامگذاری این روز به مناسبت بزرگداشت تالیفات و خدمات ابوعلی سینا به علوم پزشکی و فعالیت‌های وی در این حوزه نا‌م گذاری شده است و به همین بهانه، پزشکان در کشور به پاس خدماتشان مورد تجلیل و تقدیر قرار می‌گیرند. نکته جالب توجه این است که در آمریکا روز 30 ماه مارس به نام روز ملی پزشکان نام گذاری شده است. نام گذاری این روز از سال میلادی به نام روز پزشک به این خاطر است که فردی به نام دکتر «کرافورد لانگ» موفق شد یک بیمار را با استفاده از داروی «اتر» بیهوش کند.

روز پزشک در ایران و همزمان با اولین روز از آخرین ماه تابستان، فرصت مناسبی را در اختیار سازمان‌ها و نهادهای مختلف در کشور قرار می‌دهد که بتوانند هرچند اندک اما از زحمات جامعه پزشکی کشور آنطور که شایسته است، قدردانی کنند.

روز پزشک، فرصتی برای تجلیل از قهرمانان سلامت

هدیه روز پزشک از این رو می‌تواند اهمیت قابل توجهی برای هرچه بهتر برگزار کردن این مراسم داشته باشد و شرکت‌های مختلف فعال در این حوزه هرساله در تلاش هستند تا با ارائه طرح های خلاقانه، جدید، با کیفیت و جالب توجه به هرچه بهتر برگزار شدن روز پزشک و تجلیل از این قهرمانان کمک کنند.

هدیه تبلیغاتی تابستانه نوشه

هدیه روز پزشک می‌تواند به واسطه اهمیت جایگاه پزشکان در جامعه ما، شامل فاکتورهای مختلفی باشد. اما آنچه اهمیت بیشتری دارد این است که این گیفت تبلیغاتی فاکتور «هدیه خلاقانه» را به همراه داشته باشد. هدیه خلاقانه می‌تواند شرکت‌های ارائه دهنده هدیه تبلیغاتی روز پزشک را از یکدیگر متمایز کند و خاطره خوبی را در ذهن اهداکنندگان و همچنین دریافت کنندگان ثبت کنند.

هدیه روز پزشک همچنین در ایران می‌تواند شامل موارد نفیسی چون صنایع دستی مربوط به شهرهای مختلف، مینا کاری، سفال و …باشد. علاوه بر آن گیفت تبلیغاتی برای روز پزشک می‌تواند شامل بسیاری از ابزارهای روزمره پزشکی باشند. برخی از ابزارهای مورد نیاز روزمره پزشکان که برای آنها کاربردی نیز به شمار می‌رود می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب، از سوی شرکت‌های ارائه دهنده هدیه‌های تبلیغاتی برای روز پزشک باشد. از وسایل روی میز و در دفتر پزشکان گرفته تا هدایای الکترونیکی البته با کیفیت و طراحی عالی، خلاقانه و جدید می‌تواند هدایایی ناب و به یاد ماندنی باشند.

هدیه روز پزشک علاوه بر مواردی که عنوان شد باید گیفتی درخور برای این قشر زحمت‌کش و با مسئولیت بسیار سنگینِ جامعه باشد. از این رو انتظار می‌رود شرکت‌های فعال در حوزه ارائه خدمات هدایای تبلیغاتی، ارائه یک هدیه خلاقانه در قالب گیفت تبلیغاتی را برای برگزاری هرچه بهتر مراسم تجلیل در برنامه کاری خود قرار دهند.

هدایای تبلیغاتی ترند جهانی شده‌اند

گیفت تبلیغاتی در دنیای امروزِ ارتباطات، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. از یک سو شرکت‌های ارائه دهنده هدایای تبلیغاتی تلاش می‌کنند طرح‌های با کیفیت و خلاقانه‌ای را متناسب با مناسبت‌های ویژه‌ تدارک ببینند. از سوی دیگر سفارش دهندگان نیز تلاش می‌کنند با انتخاب و سفارش گیفت‌های تبلیغاتی متفاوت، علاوه بر اینکه برند خود را بیش از پیش معرفی کنند، خاطره خوبی را از خود برجای بگذارند. طرفین همچنین تلاش می‌کنند به معرفی هرچه بهتر خود بپردازند و مشتریانشان را همواره از خود راضی نگه دارند.

از این رو، می‌توان گفت که هدایای تبلیغاتی در دنیای امروز به یک ترند تبدیل شده است و کمتر کسی پیدا می‌شود که با این صنعت بیگانه باشد. هرچند در گذشته هدایای تبلیغاتی بسیار محدود و یا با کیفیت پایین بودند اما امروز هدایای تبلیغاتی را می‌توان موضوع مهمی در صنعت برندینگ خواند. به گونه‌ای که شرکت‌ها در تلاش هستند نهایت استفاده خود را از این فرصت داشته باشند و به معرفی خود بپردازند.

همگی امروز یا یک روز گیفت تبلیغاتی دریافت کرده‌ایم و یا ارائه داده‌ایم، آنچه باقی مانده است احتمالا خاطره خوب یا بدِ ما از کیفیت و ایده و طرح خلاقانه آن بوده است.

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *