هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

ایده بسته هدایای تبلیغاتی : یک بسته کوچک که می تواند تأثیر بزرگی بگذارد

:به اشتراک بگذارید

این که آیا شما یک انسان اجتماعی هستید یا اینکه خجالتی و درونگرا باشید ، باید بپذیرید ایجاد روابط بخش بزرگی از دنیای تجارت است. و در ایام تعطیلات ، ارسال بسته هدایای تبلیغاتی به مشتریان یا شرکتهای بزرگ خود راهی عالی برای ساخت روابط حسنه است. این موضوع نه تنها نشان می دهد که چقدر برای این رابطه ارزش قائل هستید ، بلکه باعث می شود افراد هر بار که در آن شیرینی های خوشمزه می ریزند یا با آن فنجان چای و دمنوش می‌نوشند، به شما فکر کنند. بنابراین شما نمی خواهید بسته هدایای تبلیغاتی شما افرادی با خاطره بد در ذهن خود باقی بگذارد. (به معنای واقعی کلمه و به صورت تصویری!) در اینجا برخی از ایده ها و نکات برتر بسته هدایای تبلیغاتی شرکتی برای جمع آوری یا انتخاب یک بسته هدیه مناسب، آورده شده است.

بسته هدایای تبلیغاتی را شخصی کنید

مطمئناً ، “بسته هدایای تبلیغاتی” به نظر نمی رسد که یک فرصت واقعی برای خلاقیت باشد. اما به بهترین شکل ممکن ، باید سعی کنید نوع یا سبک سبد خرید را با افرادی که دریافت می کنند مطابقت داشته باشد..

در مورد بخش یا گروهی که هدیه می گیرند فکر کنید

از کارمندان یا اعضای تیم خود سؤال کنید که آیا بر اساس تعامل یا مکالماتی که داشته اند ، چه ایده‌ای دارند. بد نیست که به یک شوخی درونی اشاره کنید. و چه کسی یک هدیه شخصی را دوست ندارد؟

چه چیزی را در سبد هدیه خود قرار دهید؟

هنگامی که شما ایده خوبی برای اینکه چه موضوعی را می‌خواهید اجرا کنید، زمان آن رسیده است که دمحصولات بسته را جمع کنید. همیشه می توانید کمی برای خرید به بیرون بروید تا به یک چیز خاص برسید. این روزها ، می توانید برای یافتن تقریباً هر نوع محصولی به صورت آنلاین خرید کنید.

از تنقلات گرفته تا ملزومات اصلاح یا محصولات زیبایی ، در اینجا ایده هایی برای قرار دادن سبد هدیه وجود دارد:

محصولات اصلاح

تنقلات

آب نبات و شکلات

محصولات مراقبت از بدن و استحمام

بازی‌های دورهمی و پازل

انواع مختلف ظروف

صنایع دستی

لوازم جانبی الکترونیکی

زمان بندی مهم است

بدیهی است که شما می خواهید بسته هدایای تبلیغاتی مناسبتی خود را به موقع برای مناسبت‌ها آماده کنید. اما این ممکن است بهترین ایده نباشد. ممکن است بخواهید هدیه خود را کمی قبل از موعد ارسال کنید تا مطمئن شوید که همه هنوز در دفتر هستند. برای مثال برای عید نوروز ، اواسط اسفند احتمالاً بهترین زمان برای شما است. تعداد زیادی از افراد هنوز در شرکت حضور دارند و به مرخصی نرفته اند ، بنابراین همه باید در آنجا حضور داشته باشند تا از مواردی که به همراه شما فرستاده اند ، دست به دست هم دهند و از آن لذت ببرند.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که شما لزوماً مجبور نیستید تا تعطیلات صبر کنید. ارسال یک سبد هدیه کسب و کار در یک زمان تصادفی از سال می تواند یک تعجب جالب و غیرمنتظره باشد. به علاوه ، مطمئناً می توانید مطمئن باشید که آنها دیگر هیچ سبد هدیه ای برای رقابت با شما دریافت نمی کنند. می توانید لیستی از تعطیلات غیررسمی را پیدا کنید و یک سبد سفارشی برای بزرگداشت این مناسبت ارسال کنید.

چه کسی هدیه بگیرد؟

اطمینان حاصل کنید که درباره تعداد افرادی که سبد هدیه خود را به آنها می دهید فکر می کنید. در غیر این صورت ، ممکن است مردم قکر کنند که از لیست جا مانده اند تصور کنید یک بسته تبلیغی برای 10-20 نفر، برای یک گروه 100 نفره یا بیشتر در نظر میگیرید احساس خوبی ایجاد نمی کند ، و برخی از افراد قطعاً احساس می کنند که با آنها نامنصفانه برخورد شده‌است. از طرفی هرگز ایده بدی نیست که کمی هدیه اضافی یدکی داشته باشید. این باعث می شود شما کمی متفکرتر و سخاوتمندانه به نظر برسید.

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *