آرا هنر فاخر ایرانی

هنر فاخر ایرانی هدیه دهیم

آشنایی با انواع هدایای مدیریتی ویژه

:به اشتراک بگذارید


همان گونه که می دانید یکی از اثرگذارترین روش های بازاریابی که به تازگی در دنیای امروز رواج یافته است، استفاده از گیفت های تبلیغاتی می باشد که هدایای مدیریتی ویژه گروه بسیار مهمی از آن ها به شمار می آیند.

حال شاید از خودتان بپرسید که منظور از هدایای مدیریتی چیست؟
گروهی از گیفت‌های تبلیغاتی نفیس و ارزشمند که دریافت کنندگان و یا به عبارت دیگر مخاطبان آن در سطوح مدیریتی و بالاتر از آن قرار دارند، تحت عنوان هدایای مدیریتی نام گذاری می شوند.

از جمله مهم ترین هدایای مدیریتی می توان به صنایع دستی، ست‌های هدیه، روان نویس، کتاب های با ارزش و… اشاره کرد.
شاید برایتان جالب باشد بدانید که یکی از پر طرفدارترین هدایای مدیریتی ویژه که غالبا مورد پسند دریافت کنندگان قرار می گیرد، ست‌های هدیه می‌باشند.
به یاد داشته باشید آنچه که موجب خاص و متفاوت شدن هدایای مدیریتی می شود، چیدمان محصولات و چگونگی بسته بندی آن ها می باشد.

بسته بندی شکیل زمینه ای را فراهم می سازد که یک گیفت تبلیغاتی به هدیه ای بسیار فاخر تبدیل شده و درخور شان و مقام مدیران گردد.

هدف از اهدای هدایای مدیریتی

در دنیای امروز که رقابت میان کسب و کارها بسیار افزایش یافته است، برای سازمان‌ها و ادارات بسیار حائز اهمیت است که نام شرکت آنها و نیز برند تجاری و شعارشان در میان مشتریان ماندگار گردد.

یکی از بهترین روش‌هایی که کارایی آن در این زمینه به اثبات رسیده است، هدایای مدیریتی می باشد.

این دسته از هدایا ضمن برخورداری از ظاهری زیبا، ارزشمندی قابل توجه و نیز کارایی زیاد در عین دارا بودن قیمتی مناسب جایگزینی صحیح برای آن دسته از هدایای گران قیمتی محسوب می شوند که از کارایی لازم نیز برخوردار نیستند.

مزایای استفاده از گیفت تبلیغاتی مدیریتی

گفتنی است که هدایای تبلیغاتی در انواع گوناگونی موجود بوده و دارای طرح ها و مدل های مختلفی هستند. هدایای اهدا شده به مدیران می تواند ترکیبی از چند هدیه کاربردی باشد.

با این کار شما ضمن زدن چند نشان با یک تیر، شیوه درست و پر بازدهی از بازاریابی را انتخاب نموده و بایت این تبلیغات گسترده هزینه زیادی نیز صرف نکرده اید.
سعی کنید با حک کردن نام برند خود بر روی هدایای مورد نظر پیام خود را به مخاطبان منتقل نمایید. هدیه مورد نظر را به گونه ای انتخاب نمایید که افراد به آن نیاز داشته باشند تا بدین ترتیب در طول روز چندین بار از برند شما یاد کنند.

هدایای مدیریتی
بسته ستا

با این کار حتی می توانید اعتماد و رضایت مخاطبان را جلب نموده و برند شرکت خود را در ذهن آنان برای همیشه ثبت کنید.
همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، بسته بندی گیفت های مدیریتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بنابراین بکوشید که جعبه ها را با توجه به سلیقه مشتری انتخاب نموده و با این کار نظر او را جلب کنید.

جعبه های چرمی، گالینگور و… همواره گزینه های مناسبی در این زمینه بوده اند.

بنابراین پیش از اهدای هدیه مورد نظر خود به مدیران آن را در یک جعبه زیبا و درخور شان بسته بندی نموده و سپس در اختیار آنان قرار دهید.

سایر مقالات

نظرات کاربران (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *